Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - przy wyborze tej formy płatności aby zamówienie zostało wysłane - musi najpierw zostać opłacone. Dane do przelewu przesyłane są w mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia. W tytule przelewu należy umieścić tylko i wyłącznie nr. zamówienia - znacząco ułatwi to identyfikację wpłaty co przełoży się na przyspieszenie jej zrealizowania. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

          Numer konta do wpłat: 36 1160 2202 0000 0003 4475 2318
          Tytuł przelewu: "Zamówienie ......"
          Dane firmy: ABC Sprzedaż Sp. z o. o., ul. Graniczna 12 , 05-092 Łomianki

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Wpłaty księgowane przez nasz system w ciągu 15 minut od ich wykonania. Jest to zdecydowanie szybsza i wygodniejsza forma płatności przy wykorzystaniu płatności przelewem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl